Login :
Hasło :
 
Kliknij 'zaloguj' aby wejść do systemu B2B jako 'gosc' lub podaj swój login i hasło


Pracownia Terminalowa NComputing

Codzienność szkoły, pod każdą szerokością i długością geograficzną to wieczne wyzwania. Skromne budżety, a potrzeby, w tym z komputeryzacją rosną z każdym rokiem. Dlatego właśnie już ponad 30 000 szkół w 140 krajach wie, że sposobem na to są wirtualne desktopy firmy NComputing, które pozwalają zwielokrotnić dostęp uczniów do komputera przy pełnej realizacji wymagań edukacyjnych i na przekór ograniczeniom budżetowym.


 

 

 

 

Edukacja opiera się na przepływie informacji, lecz jak masz zapewnić dostęp do komputera wszędzie gdzie jest to niezbędne?

Tymczasem codzienna rzeczywistość to niski budżet, nauczanie na kilku przestarzałych komputerach, ograniczony dostęp do serwisu, zatłoczone i przegrzane sale komputerowe, wzrastająca liczba uczniów oraz obietnice, że e-learning zostanie przeniesiony do klas.

 

Rozwiązanie rozdziela środowisko PC'towe z pojedynczej maszyny na skonsolidowany model typu klient-serwer. Stanowisko uczniowskie jest obsługiwane zdalnie i udostępniane przez tanie urządzenie dostępowe tzw. cienkiego klienta (terminal). Uczeń nie potrzebuje zatem fizycznego komputera.

Korzyści dla Twojej szkoły przy wdrożeniu pracowni terminalowej NComputing:

-Stanowisko z pulpitem Windows 7 lub 8 za 1/4 ceny PC

-Bardzo niskie koszty utrzymania (jeden system, jeden zestaw aplikacji, jeden komputer do administrowania)

-Oszczędność na kosztach energii - ponad 300 zł na stanowisko! (przy założeniach: pobór energii PC - 200W, cena 1kWh energii 0,30PLN, praca 6 godzin dziennie, 180 dni w roku)

-Możliwość wykorzystania istniejącego sprzętu - monitory, klawiatury, myszy

-Łatwa aktualizacja systemu w przyszłości - aktualizujesz tylko oprogramowanie na serwerze, w jednym miejscu, terminale pozostają bez zmian

Urządzenie dostępowe L300

Interaktywność Amodit eDokumenty Kopiarki Projektory Komputery Drukarki etykiet Nowości
Copyright (c) 2014 All Right Reserved