Login :
Hasło :
 
Kliknij 'zaloguj' aby wejść do systemu B2B jako 'gosc' lub podaj swój login i hasło


Konferencja w Centrum Pokazowym SMART Technologies – Paryż 2012

W dniach 26-28 marca 2012r MBM Electronics wraz IRS oraz z innymi liderami cyfrowych rozwiązań edukacyjnych z Europy wzięło udział w spotkaniu poświęconemu rozwojowi technik interaktywnego nauczania, systemów i programów edukacyjnych.

Z wielką satysfakcją pragniemy Państwa powiadomić, że MBM Electronics firma z Krakowa została zaproszona nie tylko na spotkanie, ale również do udziału w SMART Reseller Accreditation Program. Prezentacja założeń programu na 2012r przedstawił Mr. Frederic Arneodo.

Wśród wielu regionów i nasz region może liczyć na stałą opiekę światowego lidera rozwiązań cyfrowej szkoły, co jest ważne w najbliższych latach dla współpracy i rozwoju cyfrowych szkół. Ta korporacja z Kanady może pochwalić się wieloma biurami w Europie oraz fabryką na Węgrzech.

W czasie spotkania Mr. Khoi Trinh ze SMART wykazywał duże zainteresowanie możliwością dalszej współpracy poprzez przedstawicieli regionalnych z jednostkami samorządowymi i edukacyjnymi na naszym terenie działania.

MBM Electronics firma z Małopolski została wyróżniona za dotychczasowe osiągnięcia w zakresie prezentacji systemów edukacji interaktywnej i poziomu świadczenia usług tytułem Silver Partner.

Tak wysokie wyróżnienie zobowiązuje nas do dalszej wytężonej pracy w zakresie podnoszenia, jakości proponowanych systemów interaktywnej edukacji. Wszystkim naszym klientom serdecznie dziękujemy za dotychczasową współprace i okazane zaufanie, bo nasz sukces zawdzięczamy Wam, którzy korzystają z najnowocześniejszych rozwiązań interaktywnych.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a w przypadku zaproszenia przybędziemy, aby przedstawić najnowsze trendy i rozwiązania dla edukacji.
CertyfikatInteraktywność Amodit eDokumenty Kopiarki Projektory Komputery Drukarki etykiet Nowości
Copyright (c) 2014 All Right Reserved