Login :
Hasło :
 
Kliknij 'zaloguj' aby wejść do systemu B2B jako 'gosc' lub podaj swój login i hasło


SALON WYDAWCÓW - EDUKACJA XXI
„Nauczyciele wobec wyzwań współczesności"

16 marca 2012 roku firma MBM Electronics uczestniczyła w konferencji organizowanej przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, Rynek Gł. 25. Celem przedsięwzięcia było spotkanie nauczycieli, przedstawicieli świata nauki, wydawców podręczników szkolnych, pracowników licznych instytucji kulturalno-oświatowych oraz firm przygotowujących pomoce naukowo-dydaktyczne przeznaczone dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.


W imprezie wzięło udział ponad 400 nauczycieli i dyrektorów ze wszystkich etapów edukacyjnych. Występowaliśmy wspólnie z firmą Image Recording Solutions, dystrybutorem sprzętu SMART Technologies w Polsce.

Wsparciem dla nas była Pani Danuta Borzecka (doradca edukacyjny SMART Technologies na Europę Centralną i Wschodnią), która przeprowadziła bardzo interesujące seminarium pt.: „Cyfrowa szkoła - realizowana w systemach interaktywnego nauczania”. W spotkaniu aktywnie uczestniczyli nauczyciele klas IV-VI szkoły podstawowej. Seminarium pokazało nauczycielom jak przyjemna i efektywna może być praca z tablicami interaktywnymi SMART oraz jak łatwo i szybko można stworzyć ciekawe zajęcia z wykorzystaniem oprogramowania SMART Notebook dedykowanego do tych tablic.


Tych, którzy wcześniej sceptycznie i z rezerwą podchodzili do nowoczesnej technologii w edukacji nasze prezentacje przekonały do tego, że równoległe oddziaływanie na wiele zmysłów pozwala na szybkie i efektywne przyswajanie wiedzy.

Interaktywność Amodit eDokumenty Kopiarki Projektory Komputery Drukarki etykiet Nowości
Copyright (c) 2014 All Right Reserved